Tel.:
(565) 53 22 39
skip to the main content area of this page

Všechny služby

Skip Navigation Links.
Podnikové ERP systémy
Internetové portály
Sharepoint technologie
Aplikace na zakázku

 
 
Podnikové ERP systémy
S bohatými zkušenostmi v oblasti podnikových ERP systémů nabízíme podporu s jejich provozem, stejně jako úpravy, vývoj a nadstavby podnikových systémů Microsoft Dynamics NAV (dříve Navision Attain) a Microsoft Dynamics XAL (dříve Concodre XAL).


Internetové portály
Nabízíme implementaci, kompletní podporu, úpravy a vývoj pro mnohé internetové portály jako jsou UNITED-NUKE, PHP-Nuke a mnoho dalších. Tyto internetové portály jsou licencovány open-source a proto minumalizují náklady na provoz Vašeho Intranetu nebo Internetu.


Sharepoint technologie
Implementujeme, a nabízíme podporu s nastavením a provozem portálových řešení na platformě MS SharePoint. Dále nabízíme vývoj specializovaných řešení, internetových aplikací a rozšíření pod touto platformou. Mezi námi dodávané aplikace pro portál Sharepoint patří například:

 • Evidence a kontrola přijatých faktur
 • Žádankový systém (nákup materiálu, zasedací místnosti, dovolená apod.)
 • Žádanky na firemní automobily(včetně knihy jízd, slučování jízd, sledování vytíženosti)
 • Docházkový systém s možností exportů pro mzdové systémy
 • Systém evidence záznamů o neshodě (interní, dodavatelské, odběratelské)
 • Systém kontroly a sledování jakosti výrobků
 • Evidence nástrojů a měřidel

Webové obchody
Nabízíme implementaci, kompletní podporu, úpravy a vývoj internetových obchodů. Během velice krátké doby vám zprovozníme internetový obchod podle vašich požadavků a potřeb. Používáme několik open-sourcových řešení, které pokrývají různé požadavky na funkcionalitu a náročnost. U nás si zcela jistě vyberete. Vzhledem k námi použivaným aplikacím budete mít funkční eshop během velice krátké doby a za minimální náklady. Za samotnou aplikaci neplatíte, tu obdržíte zdarma. Platíte pouze za služby - zprovoznění, parametrizaci, customizaci a případné zaškolení. Levněji a rychleji už to snad ani nejde.


CRM systémy
V dnešní těžké době spokojený zákazník = úspěšný bussines! Proto stýle více získávají na oblíbenosti CRM systémy - systémy pro podporu zákazníků. Zatímco většina společností nabízí předražené a zbytečně komplikované CRM systémy, jejichž nasazení vás bude stát sedmimístné sumy, my nabízíme kvalitní open-sourcové řešení zdarma. Podle Vašich potřeb a požadavků vám nasadíme a upravíme profesionální CRM systém, který Vám bude vyhovovat. Konkurence bude plakat a vy a vaši zákazníci se budete smát. Kontaktujte nás a domluvte si prezentaci našich systémů. Budete příjemně překvapeni a pokud se rozhodnete pro nás, získáte:

 • Snadnodostupné profesionální CRM řešení
 • K provozu nepotřebujete IT oddělení
 • Přímé propojení s MS Office (Outlook, Word, Excel)
 • Snadné použití
 • Jedinečný náhled na zákazníka
 • Rušení barier

Aplikace na zakázku
Jsme připraveni vyvinout a dodat specifická software řešení na míru vašim potřebám, která budou plně integrována do stávajícího prostředí vašeho systému. Pro vývoj software používáme interní, prakticky prověřenou metodiku, která pomáhá zajistit dosažení kvality výsledného software v dohodnutém termínu a ceně.


Zajímavý klient

Conteg, spol. s r.o.