Tel.:
(565) 53 22 39
skip to the main content area of this page

Všechny reference

Skip Navigation Links.
Zetor North America, Inc.
Zetor Tractors Ireland Limited
CONTEG, spol. s r.o.
Internetový server Humpolák

 
 
ZETOR North America, Inc.
ZETOR North America, Inc.
http://www.zetorna.com

Zetor North America, Inc. je severoamerickou pobočkou firmy ZETOR dovážející traktory Zetor do Spojených států amerických a Kanady. V této společnosti jsme od jejího počátku stáli implementace a zavedení kompletní IT infrastruktury, od poradenství při pořizování hardware, přes úspěšnou implementaci informačního systému Microsoft Dynamics XAL (dríve Navision nebo Concorde XAL) až po vytvoření firemních webových stránek, internetového obchodu pro dealery a dalších webových aplikací. V současné době pro společnost Zetor North America poskytujeme podporu a poradenství s provozem ERP systému Microsoft XAL a programujeme jeho další vylepšení a změny. Současně jsme naprogramovali webové aplikace pro dealery a sales manažery s přímým napojením na informační systém společnosti. V nejbližší době zde plánujeme implementovat portál pro elektronickou správu dokumentů založený na službě Microsoft SharePoint Services.

Conteg, spol. s r.o.
CONTEG spol. s r.o.
http://www.conteg.cz

Jedná se o společnost zabývající se vývojem, konstrukcí a strojírenskou výrobou zařízení pro datové a telekomunikační rozvody. V této společnosti pomáháme s rozvojem celé IT infrastruktury a poskytujeme zde podporu interního IT oddělení. Zaměřujeme se především na vývoj podnikovémo portálu postaveného na řečšení Microsoft SharePoint Services 3.0. Pro tuto společnost jsme pro tento portál vyvinuli mnoho zajímavých aplikací pro elektronický dokument management a workflow, jako je evidence a zpracování přijatých faktur, různé žádankové systémy, evidence nářadí a měřidel a mnoho dalších. Dále zde poskytujeme poradanství a vývoj sestav pro informační systém Microsoft Dynamics NAV (původně Navision Attain). V současné době zde naše firma působí jako poradce při plánované implementaci čárových kódů, který bude využíván v celé společnosti, od nákupu, sklady, přes výrobu, až k finální expedici. V bízké budoucnosti zde plánujeme zavedení a implementaci Business Inteligence řešení na platformě open-sourcového řešení Pentaho.

ZETOR Tractors Ireland Ltd.
ZETOR Tractors Ireland Ltd.
http://www.zetor.ie

ZETOR Tractors Ireland Ltd. je importér traktorů Zetor do Irské republiky. Zde jsme převzali správu a podporu s provozem informačního systému Microsoft Dynamics XAL (dríve Navision nebo Concorde XAL) po pvodním implementátorovi a systém zde nadále vylepšujeme a rozšiřujeme jeho funkcionalitu. I zde, jsme stejně jako v americké pobočce implementovali internetový obchod náhradních dílů pro dealery, který je přímo napojený na informační systém společnosti. V nejbližší době zde plánujeme také implementovat portál pro elektronickou správu dokumentů založený na službě Microsoft SharePoint Services.

Zajímavý klient

Conteg, spol. s r.o.